Sıkça sorulan sorular / FAQ

Alışverişime dair bir fatura alacak mıyım? Will I get an invoice for my purchase?


Evet. İsminize bir fatura kesileceltir. Vergilendirmeden muaf olduğumuz için otomatik fatura düzenlemiyoruz. Fatura almak için bize mesaj göndermeniz yeterlidir. *** Yes. An invoice will be issued in your name. Since we are exempt from taxation, we do not issue automatic invoices. Send us a message to get an invoice.
PayPal veya kredi-banka kartı ile ödeme yapamıyorum, başka ödeme yolları var mı?
I cannot pay by PayPal or credit-debit card, are there other payment methods?


Evet. Ödeme imkanlarımız: - Kredi / Banka Kartları ile online ödemeler - PAYPAL üzerinden online ödemeler - Banka EFT havalesi ile yapılan ödemeler - Atölyemizde yapılan nakit ödemeler Dilerseniz ödemenizi banka EFT havalesi ile yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken bize bir mesaj göndererek banka hesap bilgilerimizi sormak. *** Yes. Our payment options: - Online payments with Credit / Debit Cards - Online payments via PAYPAL - Payments made by bank EFT transfer - Cash payments made in our workshop If you wish, you can make your payment by bank EFT transfer. All you have to do is send us a message and ask for our bank account information.
Satın aldığım ürün henüz elime geçmedi ne yapmam gerek?
I haven't received the product I purchased yet, what should I do?


Covid19 yüzünden kargoda gecikme yaşanabilir. Elinizdeki bilgilerle kargo şirketine başvurunuz. Sonuç alamazsanız lütfen bize bir mesaj göndererek bilgi veriniz. Sizin için gerekli takibatı yapacağız. *** There may be a delay in cargo due to Covid19. Apply to the cargo company with the information you have. If you do not get a result, please send us a message and inform us. We will make the necessary proceedings for you.
Ürünüm istediğim gibi değil ya da arızalı hasarlı geldi ise ne yapmalıyım? What should I do if my product is not the way I want it or it is damaged?


Lütfen hemen bize bir mesaj göndererek bu durumu bize bildirin ve 15 gün içerisinde ürünü bize geri gönderin. Satın alma esnasında istemiş olduğunuz konfigürasyonda yeni bir ürün ile değiştirip size derhal göndereceğiz. *** Please let us know immediately by sending us a message and return the item within 15 days. We will replace it with a new product in the configuration you requested at the time of purchase and send it to you immediately.